طراحی و تدوین پرسشنامه

پرسشنامه نقش کلیدی در فرآیند جمع آوری داده داشته و یک پرسشنامه مناسب می تواند بطور موثر داده های لازم را با حداقل خطا جمع آوری، کد گذاری و ثبت داده را تسهیل نموده و منجر به کاهش هزینه ها و زمان لازم برای جمع آوری و پردازش داده شود. بزرگترین مشکل در طراحی یک پرسشنامه ترجمه اهداف مورد نظر تحقیق در یک ساختار مفهومی و روش تحقیق مناسب برای انجام مطالعه است. قبل از طراحی پرسشنامه، شما باید کل تحقیق را برنامه ریزی کنید که لازم است اهداف تحقیق، داده های مورد نیاز و روش انجام تحقیق مشخص شود. هنگامی که پرسشنامه طراحی شد، باید قبل از شروع جمع آوری داده کیفیت آن مورد بررسی قرار گیرد. ملاحظات زیادی باید در هنگام طراحی یک پرسشنامه مورد توجه قرار گیرد.
بخش طراحی، نگارش و تهیه پرسشنامه و انجام نظرسنجی redhamta از گروه متخصصینی تشکیل شده که همراه  شما برای ایجاد آگاهی از نظرات مخاطبین یا مشتریان شرکت، موسسه یا سازمان شما فعالیت می کند.  با توجه به اهداف مدّ نظر شما در طرح سؤال، پرسش‌هایی رسمی یا غیر رسمی را در پرسشنامه بر اساس مولفه های تحقیق مطرح خواهد نمود.
redhamtaبا ارائه خدمات نظرسنجی و طراحی پرسشنامه، روش‌های قابل اعتماد گردآوری داده‌ها و دیگر رویه‌ها  در به دست آوردن داده‌های معتبر به یاری شما می‌آید
مشاورینredhamtaبا اتکا بر تجربیات فراوان در زمینه خدمات نظرسنجی و طراحی پرسشنامه، نهایت تلاش خود را به کار خواهند بست تا اطمینان حاصل شود که پرسشنامه یا نظرسنجی‌تان داده‌های مفید و نتایج دقیق را تهیه خواهد نمود. شایان ذکر است که در صورت نیاز، روش‌های گردآوری داده‌ها علاوه بر نظرسنجی نیز مد نظر قرار خواهد گرفت. متخصصین طراحی نظرسنجیredhamtaبهترین خدمات نظرسنجی را با به روز بودن و آگاهی از آخرین متون تخصصی درباره‌ طراحی و روش‌شناسی نظرسنجی نیز ارائه می نمایند
redhamtaاین اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که پرسش‌های نظرسنجی‌تان به شیوه‌ای عرضه شوند که قدرتمندترین تحلیل‌های آماری داده‌ها را امکان‌پذیر خواهند ساخت و شما اطمینان می یابید که داده‌های گردآوری شده‌تان به خوبی پاسخگوی پرسشنامه پژوهشی مدّ نظرتان خواهند بود و اعتماد خواهید یافت که پرسشنامه و نظرسنجی‌تان به گونه‌ای تنظیم می‌شود تا دریافت صحیح‌ترین پاسخ‌ها را تضمین کند.

lale1

لطفا جهت دریافت خدمات در زمینه طراحی و تدوین پرسشنامه  فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند نمود.


logo-samandehi