راهنمایی در تدوین و پذیرش مقالات‏

در چند سال اخیر تدوین و نگارش مقالات در محافل علمی و تحقیقات کشور بعنوان یک هدف مهم ویا بهتر بعنوان یک مشکل پیچیده مطرح شده است. برخی افراد برای کسب درجات علمی در دانشگاه ها، برخی برای ارزشیابی مدارک تحصیلی و برخی دیگر برای جذب شدن در هیئت های علمی و یا برای ادامه تحصیل در دانشگاه های داخلی یا خارجی نیاز به چاپ مقالات خود در یکی از مجلات نمایه شده در ISC، ISI  یا یا نشریات علمی – پژوهشی داخلی  دارند. این گونه  مقالات دارای یک ساختار علمی خاص هستند که هر محقق و دانشجو باید آنها را رعایت کند.

تمرکز redhamtaبر این است که مجموعه ای از تجربیات نویسندگان و پژوهشگران موفق را در اختیار محققین، اساتید و دانشجویان کشور عزیزمان قرار دهد چرا که این اطمینان وجود دارد که محققین و دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی کشور از قابلیت پژوهشی بالایی برخوردار هستند و همکاری با redhamtaدر این زمینه سبب موفقیت بیشتر در انتشار مقالات ایرانی در مجلات علمی معتبر خواهد شد. redhamta با فعالیت در زمینه های پژوهشی ، تحلیل آماری و مشاوره پروپزال و پایان نامه و تدوین مقالات علمی، با متقاضیانی که قصد چاپ مقالات علمی در ژورنال های معتبر را دارند همکاری می نماید.

این همکاری در سه سطح تعریف می شود :

۱- تعریف موضوع از سوی redhamta، ارائه لیست موضوعات به متقاضیان و انتخاب یکی از آنها ، مشاوره در تدوین مقاله (یک تا سه ماه) ، ترجمه و ویراستاری ، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های مرتبط ، اخذ اکسپت (۴ تا ۸ هفته پس از سابمیت) ، چاپ مقاله (یک تا ۲ ماه پس از اخذ اکسپت)

۲- ارائه مقاله فارسی از سوی متقاضیان (با نامه عدم ارسال مقاله به هیچ ژورنال دیگر) و یا پایان نامه انجام شده (و استخراج مقاله توسط redhamta )، ویرایش مقاله و حذف و اضافات و اعمال تغییرات لازم جهت ارتقاء سطح مقاله جهت چاپ ، ترجمه مقاله از سوی redhamta، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های مرتبط، اخذ اکسپت (۴ تا ۸ هفته پس از سابمیت) ، چاپ مقاله (یک تا ۲ ماه پس از اکسپت).

۳- ارائه مقاله تدوین شده و ترجمه شده از سوی متقاضیان(با نامه عدم ارسال مقاله به هیچ ژورنال دیگر) ، ویرایش مقاله و حذف و اضافات و اعمال تغییرات لازم جهت ارتقاء سطح مقاله جهت چاپ ، ترجمه مقاله از سوی redhamta، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های مرتبط ، اخذ اکسپت (۴ تا ۸ هفته پس از سابمیت) ، چاپ مقاله (یک تا ۲ ماه پس از اکسپت).

لازم به ذکر است مدت زمان های اعلام شده جهت نشریات خارجی ایندکس در ISI و ISC می باشد و در مورد نشریات علمی پژوهشی داخلی زمان متناسب با نشریه اعلام می گردد.

lale1

لطفا جهت دریافت راهنمایی در زمینه تدوین و پذیرش مقالات‏ فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند نمود.


logo-samandehi