درخواست مقالات از نشریات

یکی از مشکلاتی که پژوهشگران ایرانی  در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی با آن دست به گریبان هستند، تامین مطالب مورد نظر برای تحقیقات کتابخانه‌ای یا Literature Survey است. در این زمینه مهمترین پایگاه جهانی در مقالات تحقیقاتی مجموعه مجلات ISI می‌باشد که روش ‌های زیادی از جمله استفاده از امکانات بانک‌های اطلاعاتی آنلاین مانند Elsevier  وجود دارد. در حالیکه خلاصه (Abstract) این مقالات  به سهولت قابل دسترسی است،  متن کامل (Full Text) آنها برای استفاده عموم رایگان نبوده و مبلغی از حدود ۲۵ تا ۴۵ دلار برای هر یک مقاله باید توسط مشتری پرداخت شود.

یک راه حل در این زمینه اشتراک سالانه این بانک‌هایست که برای محققان ایرانی محدودیت‌هایی دارد. راه دیگر خریداری تک مقاله با قیمت‌های عنوان شده است که علاوه بر هزینه‌ای بالغ بر ۳۰۰۰۰۰ ریال برای هر مقاله نیاز به داشتن کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند visa  یا master card دارد.

redhamta در این زمینه نیز حامی پژوهشی شما است. هدف redhamta فراهم آوردن امکان دسترسی هرچه ‌بیش‌تر و امکان دریافت منابع اسناد علمی در نشریات ISI و ISC می‌باشد. تعدادی از  مقالات در زمینه ای مختلف به زبان فارسی نیز ترجمه شده اند که درراستای کارهای پژوهشی قابل بهره برداری است و مقالات ترجمه شده نیز از طریق اعلام در فرم  قابل سفارش و دریافت است.

lale1

لطفا جهت دریافت خدمات در زمینه درخواست مقالات از نشریات‏ فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند نمود.


logo-samandehi